Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej

Turniej o Puchar Tymbarku - Finał Województwa Lubelskiego

Utworzono dnia 05.04.2017
Czcionka:

Dnia 05.04.2017r. na stadionie w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się finały wojewódzkie Turnieju o Puchar Tymbarku, a naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewczynek z klas 2-3 szkoły podstawowej. Sam awans był wielkim sukcesem naszych uczennic, a podczas turnieju udowodniły, że potrafią dorównać najlepszym drużynom z województwa lubelskiego. Finalistki zostały podzielone na 6 grup z których awansowali zwycięzcy. Nasze dziewczynki po zaciętej grze uplasowały się na drugim miejscu w swojej grupie, a tym samym nie udało im się awansować do ćwierćfinałów. Pomimo iż nie rozgrywano spotkań o dalsze miejsca to można stwierdzić, że nasze dzieciaki uplasowały się w granicach od 7 do 14 miejsca w województwie, co jest pierwszym takim sukcesem szkoły w historii tego turnieju.
Oprócz wielu emocji podczas gry, sponsor imprezy zadbał również o miłą atmosferę i sympatyczną zabawę z Kubusiem, co widać na załączony zdjęciach.
Wszyscy otrzymali upominki w postaci napojów i ciasteczek Tymbarku, a także pamiątkowe medale, więc powrót do domu, pomimo przegranego meczu z Łęczną, był bardzo wesoły.

GRATULUJEMY!!!

W drużynie zagrały: Kinga Ochnio, Paulina Kalinowska, Alicja Matejek, Wiktoria Olszewska, Dominika Kazanecka, Natalia Szyndler, Katarzyna Lech i Nikola Zgorzałek.
Opiekun drużyny: Adam Juchnikowski.