Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców 2017

Utworzono dnia 08.03.2017
Czcionka:

08 marca 2017 roku w Czemiernikach spotkały się najlepsze drużyny piłki siatkowej chłopców szkół podstawowych z powiatu radzyńskiego . Początek był dla nas trudny, gdyż przez awarię busa gminnego nie dotarliśmy na rozpoczęcie turnieju (przybyliśmy z ponad półgodzinnym opóźnieniem). Zaraz po przybyciu okazało się, że jest jeszcze trzy drużyny (Białka, Suchowola, Czemierniki) i już kończy się pierwszy mecz, a my gramy kolejny z Białką.  Nasza drużyna po zaciętej, dwusetowej walce, wygrała mecz. Podobnie pokonaliśmy również w kolejnym meczu szkołę z Suchowoli. Ostatni nasz mecz, a zarazem ostatni mecz turnieju  był bardziej dramatyczny i zacięty, gdyż i my, i gospodarze (Czemierniki) grali o pierwsze miejsce. W pierwszym secie skuteczniejsi okazali się rywale, ale już dwa kolejne należały do nas, gdzie w tie-breaku (trzecim secie) wygraliśmy swobodnie 15 - 6, a tym samym kolejny raz zostaliśmy  Mistrzami Powiatu w Piłce Siatkowej.

Skład drużyny: Szymon Jezierski, Sebastian Szaniawski, Mateusz Zacharuk, Kuba Borkowski, Bartek Ochwat, Mikołaj Stolarczyk, Mateusz Zień, Marcin Lech, Krystian Grabowski, Kuba Rąbkowski.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się w Białej Podlaskiej.

Opiekun: Adam Juchnikowski